Alarko Servis - 444 78 56

Alarko Servis Tuzla

Alarko Servis Tuzla
5 (100%) 3 votes

Günlük hayatta sıklıkla kullanmakta olduğumuz elektronik cihazların uzun ömürlü olması için bakım onarım işlemlerinin dikkatli bir şekilde yapılması gerekmektedir. Bakım ve onarım işlemlerinin düzenli olarak yapılması daha sonradan ciddi anlamda masrafların ortaya çıkmasına büyük oranda engel olacaktır. Evlerimizde ısınmak için kullandığımız kombilerin arıza yapması oldukça yüksek maddi miktarları sahip olan parçaların değiştirmesine sebep olabilir.

Biz de özel firma olarak kombilerinizin için gerekli olan tüm yedek parçaları elimizde bulunduruyor, üstelik bu parçaları size uygun fiyatlı olarak sağlıyoruz. Eğer siz de kombilerin izle ilgili problemleri profesyonel bir şekilde çözmek istiyorsanız 7 gün 24 saat boyunca çalışmakta olan Alarko Servis Tuzla ekibine ulaşmak için 444 78 56 numaralı telefonu arayabilir ve detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz. Arkadaşlarımız uzun süreden beri bu sektör içerisinde yer aldığı için gerekirse evinize kadar gelecek ve kombinizin bakım işlemlerini evinizde gerçekleştirecektir.

Böylece kombinizi yerinden sökmeye gerek kalmayacak ve çok daha kısa süre içerisinde gerekli olan işlemleri tamamlayacaksınız. Bugüne kadar sunmuş olduğumuz hizmetlerin hakkında bilgi almak istiyor ve müşterilerimize sunduğumuz diğer hizmetleri öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Değiştirmiş olduğumuz parçalar 1 yıl boyunca firmamız tarafından garanti altında tutulacaktır. Üstelik sadece parçalar değil aynı zamanda uygulamış olduğumuz işçilik de bahsetmiş olduğumuz bu durum için geçerliliğini korumaktadır. Kaliteli hizmeti almak istiyorsanız tek yapmanız gereken telefon numaramızdan bizimle iletişime geçmek.

Postane Cami İstasyon
Yayla Evliya Çelebi İçmeler
Aydıntepe Mimar Sinan Şifa
Aydınlı Mescit Orhanlı
Orta Fatih Akfırat
Tepeören Anadolu

Yorum Ekleyin