Alarko Servis - 444 78 56

Alarko Servis Çekmeköy

Alarko Servis Çekmeköy
4.83 (96.67%) 6 votes

Kombiler evlerde sıklıkla kullanmakta olduğumuz araçlar arasında yer almaktadır. Evinizde bulunmakta olan kombiler ile ilgili olarak herhangi bir şekilde arızalanma veya parça ihtiyacınız olursa bu konuda size 7 gün 24 saat boyunca aktif olarak yardımcı olabiliriz. Eğer Alarko Servis Çekmeköy ekibi arkadaşlarımıza ulaşmak istiyorsanız 444 78 56 numaralı telefonu arayarak sunmuş olduğu hizmetler hakkında detaylı bir şekilde bilgi alabilir ve isterseniz kombilerinizin bakım işlemlerini bizim tarafımızdan uygulayabilirsiniz.

Değiştirmiş olduğumuz parçalar ve uygulamış olduğumuz işçilik bir yıl boyunca bizim tarafımızdan garanti altına alınacağı için herhangi bir şekilde sıkıntı yaşamamıza gerek kalmayacaktır. Sunmuş olduğumuz hizmetlerden faydalanırken siz müşterilerimizi memnun etmeye çalıştığımız için birçok konuda sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz. Üstelik kaliteli hizmetler karşılığında talep ettiğimiz ücretler de oldukça makul olduğu için her bütçeye göre farklı farklı hizmetler sunuyoruz.

Eğer isterseniz evinize kadar geliyor ve kombi bakım işlemlerini bu şekilde gerçekleştiriyoruz. Böylece siz evinizden çıkmazsanız bile gerekli olan tüm işlemleri herhangi bir şekilde ek ücret ödemeden uygulamış oluyorsunuz. Eğer size bahsetmiş olduğumuz tüm bu avantajlardan yararlanmak ve firmamız hakkında detaylı bir şekilde bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz. Kombiler ile ilgili olarak uzun süreden beri çalışmalar yaptığımız için Alarko marka kombiye sahip olan kişiler için profesyonel bir şekilde hizmet verebiliriz. Sunmuş olduğumuz kaliteli hizmetlerden faydalanmak için daha fazla beklemeyin.

Yorum Ekleyin