Alarko Servis - 444 78 56

Alarko Servis Sultangazi

Alarko Servis Sultangazi
5 (100%) 2 votes

A sınıfı ürün teknolojisine hakim markalardan bir tanesi olan Alarko firmamız bünyesinde en iyi şekilde bakım ve onarıma tabi tutulur, sonrasında ise ilk günkü gibi sapasağlam siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Teslimat konusunda diğer firmalar ile yaşadığınız sorunları hiçbir şekilde yaşamayacağınızın garantisini veriyoruz çünkü bizler Özel Servis Alarko Sultangazi ekibi olarak müşteri memnuniyetine önem veriyoruz ve yaşanacak en küçük sorun için bile önceden önlemlerimizi alıyoruz.

Teslimatta ürünün sorumluluğu tamamen bizlere aittir ve Alarko marka ürünlerinizin başına gelebilecek en küçük zararda gerekli işlemler tarafımızdan yapılır. Kusursuz servis hizmeti politikası ile bu yola çıkan ekip arkadaşlarımız ve firmamız sayesinde Alarko kullanıcılarını memnun etmeye ve onlara daha sağlıklı ürünler sunmaya devam ediyoruz.

Teknolojiyi donanımlı araçlarına en iyi şekilde entegre eden Özel Alarko Servis Sultangazi firması, donanımlı araçları ile birlikte daha hızlı olmakla birlikte daha kaliteli çözüm önerileri de sunmaktadır. Piyasadaki diğer servis firmaları ile kıyaslandığında kalite standartları en yüksek olan firmalardan biriyiz ve bizler de bu sorumluluğun bilincinde hareket ediyoruz.

Servis sektörünü daha ileri noktalara taşımak ve müşterilerimizin memnuniyetini arttırmak için daha disiplinli çalışıyor ve Özel Alarko Servis Sultangazi kalitesine yakışır bir hizmet politikası ile hareket ediyoruz. 444 78 56 sizlere yardımcı olacak çağrı merkezi numaramızdır ve haftanın her günü sorularınızı bu numara aracılığı ile iletebilirsiniz.

Yorum Ekleyin